Дотримуйтесь правил безпеки!

У зв’язку з погіршенням погодних умов, рятувальники закликають дотримуватись правил безпеки!

Серед найбільш характерних загроз безпеці життєдіяльності населення є утворення значних площ з ожеледицею на дорогах та тротуарах, коливання температури, що призводить до падіння снігу та льодових бурульок з дахів, утворення крихкого льоду на водоймах. Не виключене ускладнення або окремі надзвичайні ситуації у комунальному господарстві, енергетиці, зв’язку, через сильні опади чи пориви вітру, та ускладнення в роботі транспорту, внаслідок погіршення стану покриття доріг, зниження видимості. Статистика свідчить, що саме в такий період значно збільшується кількість ДТП, випадків травмування та загибелі людей.

Шановні громадяни! Сили та засоби аварійно-рятувальних формувань перебувають у постійній бойовій готовності. Нещасні випадки найчастіше трапляються через нехтування правилами безпеки. Пам’ятайте, що за умов тонкої криги, стрімкого потепління, вихід на лід категорично заборонено. Похолодання загрожує обмороженнями при неправильному підборі одягу, перебуванні на свіжому повітрі у стані алкогольного сп’яніння. Слід також утриматися від подорожей автомобілем, походів у гори, ліс, а також одиночних переходів на далекі відстані навіть у межах одного населеного пункту.

Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей, не нехтуйте застереженнями. Дотримуючись правил безпеки, будучи уважним до себе та ближніх ми зможемо уникнути більшості небезпек, попередити травмування та нещасні випадки.

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»!

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області

 

administrator
administrator
Статті: 1174