Стали свідком неправомірних дій співробітників оперативно-рятувальної служби? Телефонуйте до сектору з питань запобігання та виявлення корупції У ДСНС України в Івано-Франківській області.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції утворений в У ДСНС України в Івано-Франківській області відповідно до наказу Національного агентства з питань запобігання корупції від 17.03.2020 № 102/20, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.04.2020 за № 361/34644 з метою запобігання проявам корупції в управлінні та його структурних підрозділах на місцях.

Сектор є структурним підрозділом У ДСНС України в Івано-Франківській області. Його керівник підзвітний начальнику Управління та підзвітний і підконтрольний Управлінню власної безпеки та протидії корупції апарату ДСНС України.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України в Івано-Франківській області очолює Сем’янчин Роман Васильович.

Контактні телефони: (0342) 78-42-94 (внутрішній 117), моб. 097 79 33 951, електрона адреса spzvk@if.dsns.gov.ua поштова адреса м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30

Крім цього, про факти корупційних правопорушень з боку працівників відомства Ви можете повідомити по цілодобовому «телефону довіри» У ДСНС України в Івано-Франківській області 53-71- 41, а також скористатись поштовою скринькою «Скринька довіри» з питань запобігання та протидії корупції, яка функціонує в адміністративному приміщенні Управління за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 6.

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ДСНС, Ви можете повідомити письмово за адресою: 01030, м. Київ, вул. О.Гончара, 55а, звернутися з електронним листом на адресу vukruvach@dsns.gov.ua, або за телефоном (044) 289-12-41 (цілодобово)*

* Просимо залишати номер телефону, за яким представники Управління власної безпеки та протидії корупції ДСНС України зможуть з Вами зв’язатися (анонімність гарантуємо).

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в області

administrator
administrator
Статті: 1174