Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів в Рожнятівській територіальній громаді, що вступають в дію з 01 січня 2022 року».

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення Рожнятівської селищної ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів в Рожнятівській територіальній громаді, що вступають в дію з 01 січня 2022 року». (далі-Проєкт).

Проєкт розроблений фінансовим відділом Рожнятівської селищної ради відповідно до «Податкового кодексу України», з метою прийняття рішення про встановлення економічно обґрунтованих місцевих податків та зборів, та податкових пільг зі сплати місцевих податків та зборів що вступають в дію з 01 січня 2022 року.

Проєкт разом з аналізом регуляторного впливу Проєкту рішення  розміщено у розділі «Регуляторна діяльність», підрозділі «Проєкти регуляторних актів».

Зауваження та пропозицій до Проєкту приймаються в письмовому або електронному вигляді, із зазначенням адресанта, протягом одного календарного місяця з дня його опублікування, на адресу  фінансового відділу Рожнятівської селищної ради, смт.Рожнятів, вул.Шкільна,1, кабінет №316;

email: fu02314010@ukr.net.    

Фінансовий відділ Рожнятівської селищної ради

Зображення за замовчуванням
administrator
Статті: 379

Один коментар

Залишити відповідь