Ремонт моста

На території Рожнятівської громади заплановано провести капітальний ремонт моста через річку Дуба в смт. Рожнятів на автомобільній дорозі Рожнятів-Вербівка

Про це йдеться в листі обласної державної адміністрації у відповідь на звернення Рожнятівської селищної ради. Селищна рада неодноразово зверталася до обласної державної адміністрації про ремонт цього моста, а також автомобільних доріг, які належать до відання ОДА, зокрема, Рожнятів-Липовиця, Рожнятів-Вербівка, Креховичі-Дзвиняч, Калуш-Осмолода, Рожнятів-Голинь.

На сьогодні одержали відповідь стосовно ремонту моста. «Згідно з частиною третьою статті 1031 Бюджетного кодексу України облдержадміністрацією  затверджено Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2020 році та погоджений листом Державного агентства автомобільних доріг України від 06.04.2021 №1692/1/06-01/09-453/08-21. Відповідно до вказаного переліку передбачено виконання робіт на об’єкті «Капітальний ремонт моста на а/д Рожнятів-Вербівка, км 3+284 через р. Дуба в смт. Рожнятів Рожнятівського району Івано-Франківської області» – йдеться в листі.

За інформацією ДП «Дороги Прикарпаття», проект капітального ремонту моста проходить державну експертизу. Після завершення буде оголошуватися тендер на проведення робіт з капітального ремонту. Роботи на мості розпочнуться після укладення договору між ДП «Дороги Прикарпаття» та підрядною організацією.

Зображення за замовчуванням
administrator
Статті: 379

2 коментарі

Залишити відповідь