“Повір у себе”

11 червня 2021 року фахівцем з профорієнтації Рожнятівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Юлією Комар з метою підвищення рівня самооцінки осіб з інвалідністю, опанування ефективних форм та методів техніки пошуку роботи, інформування про сучасні технології пошуку роботи та джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками, попередження від шахрайства при працевлаштуванні для максимальної  інтеграції в суспільному житті проведено майстер клас “Використання сучасних інформаційних технологій у сфері пошуку роботи” в рамках реалізації профорієнтаційного проекту “Повір у себе” для осіб з інвалідністю.

Одним з основних завдань служби зайнятості є працевлаштування безробітних, підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю на ринку праці, визначення шляхів до самореалізації, спрямування зусиль особи на реалізацію власної професійної кар’єри.  Активний самостійний пошук роботи – це один з елементів успішного працевлаштування громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

В ході семінару безробітних  ознайомлено з характеристикою джерел інформації про вакансії: електронними сервісами Державної служби зайнятості, сайтами пошуку роботи, соціальними мережами, ЗМІ, кадровими агентствами з працевлаштування, рекрутинговими агентствами. Також обговорено питання планування пошуку роботи, професійної самопрезентації в соціальних мережах. Для пошуку актуальних вакансій особам з інвалідністю рекомендовано підписатися на Telegram канал ІФОЦЗ_”ПОВІР У СЕБЕ”. 

На даному Telegram каналі є посилання на Анкету шукача роботи для осіб з інвалідністю

Наголошено, що для досягнення бажаного результату, необхідно докласти зусилля, робити відповідні кроки і результат не заставить себе чекати. Фахівці служби зайнятості переконані, що вміння використовувати сучасні методи пошуку роботи допоможе безробітним знайти бажану роботу.

administrator
administrator
Статті: 1174