ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ

Стратегія – визначення майбутнього, до якого прагне громада! Її наявність допоможе досягнути успіху у реалізації будь-яких проєктів.

Потенційні донори, перш ніж надати фінансові ресурси для реалізації проєктів громади, мають упевнитися, що це відповідає пріоритетам розвитку території, визначеним стратегічним документом.

Громади, які мають стратегію – знають чого хочуть досягнути, які потрібні ресурси, що для цього потрібно робити, коли і якими силами.

Рожнятівська територіальна громада розробляє Стратегію розвитку Рожнятівської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія). Важливим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано та проаналізовано робочою групою з розробки Стратегії.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Рожнятівської територіального громади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), які дозволять реалізувати цілі Стратегії.

Подати проєктну ідею можна у спрощеній процедурі заповнивши форму

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проєкту – не більше 3 років (2022-2024 рр)
  3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
  4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток).
  5. Збір проєктних ідей триває до 05.08.2020 включно. Проєктна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 05.08.2020 року.

Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: econom.rozh@ukr.net  з поміткою «До Стратегії».

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся, будь ласка, до відділу економічного розвитку та інвестицій, туризму та комунального майна селищної ради, вул.Шкільна1, смт. Рожнятів e-mail: econom.rozh@ukr.net 

Зображення за замовчуванням
administrator
Статті: 596

Один коментар

Залишити відповідь