Про благоустрій Рожнятівського парку.

З об’єднанням Рожнятівська громада почала діяти в нових умовах господарювання. З’явилися нові повноваження і відповідальність, та залишилися старі проблеми.

Однією з таких проблем, яка не вирішувалася десятиліттями, є стан Рожнятівського парку ім.. Івана Франка, розташованого на вулиці Вітовського. Величезна територія парку потребує постійного догляду, а мешканці рідко його відвідують через низьку привабливість та захаращеність.

Сьогодні селищною радою ініційовано розробку проекту благоустрою спеціалізованою проектною організацією. Планується оживити цю територію, в тому числі й за рахунок розташування тут літніх майданчиків та елементів благоустрою, МАФів (пунктів з продажу фаст-фудів, морозива,тощо), дитячих майданчиків. Парк має стати територією громадської активності та відпочинку, яка  приваблюватиме відвідувачів не тільки з Рожнятова, а й довколишніх сіл. (Довідково: МАФ відповідно до Постанови КМУ  від 30.03.1994р. N198  – це невелика (площею
до 30 кв.  метрів) споруда торговельно-побутового призначення, яка
виготовляється з полегшених конструкцій і встановлюється тимчасово
без  спорудження  фундаменту).

Проектною організацію розробляється концепція благоустрою парку в смт. Рожнятів. Процедура втілення проекту в життя передбачає насамперед проведення жвавого й конструктивного громадського обговорення та досягнення із громадою спільного бачення майбутнього парку.

Тому різного роду інформація, що поширюється в соціальних мережах, в тому числі, щоб знівелювати добрі наміри або просто створити «хайп», не відповідає дійсності. (Довідково: хайп – це (з англ. hype — «ажіотаж») агресивна і нав’язлива реклама, метою якої є формування вподобань споживача).

Сподіваємося, що громадськість Рожнятова візьме активну участь в обговоренні концепції облаштування парку.

Зображення за замовчуванням
administrator
Статті: 596

2 коментарі

Залишити відповідь