Консультації для адміністраторів ЦНАПу

Сьогодні, 12 жовтня, у селищі Рожнятів під головуванням керівника апарату Калуської райдержадміністрації Ярослави Гасяк та за участю начальника управління соціального захисту населення РДА Людмили Перетятко проведено нараду з адміністраторами ЦНАПів та уповноваженими особами з питань соціального захисту територіальних громад.

Основну увагу приділено роз’ясненню важливих питань, що стосуються соціального захисту населення. Зокрема, надано консультації щодо призначення житлових субсидій; обговорили порядок надання пільг на житлово-комунальні послуги та забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Керівник апарату РДА Ярослава Гасяк наголосила на важливості співпраці працівників ЦНАпів та уповноважених з питань соціального захисту територіальних громад та працівників управління соціального захисту населення РДА, адже мешканці громад повинні отримувати якісні соціальні послуги. Ярослава Гасяк звернула увагу на те, що саме ці працівники формують імідж місцевої влади, оскільки до ЦНАПів приходять найбільше людей задля вирішення тих чи інших питань. Відтак на нараді заслухали всіх представників громад та проаналізували проблемні питання у сфері надання соціальних послуг.

Начальник управління соціального захисту населення РДА Людмила Перетятко закликала представників громад залучати учасників АТО/ООС до всіх заходів, присвячених Дню захисників та захисниць України.

Крім того, на нараді адміністраторам ЦНАПів та уповноваженим особам з питань соціального захисту територіальних громад роздали пам’ятки про Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який будемо відзначати 18 жовтня.

метеріал Калушської РДА.
Зображення за замовчуванням
administrator
Статті: 596

Залишити відповідь