Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення Рожнятівської селищної ради «Про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Рожнятівської селищної ради».

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення Рожнятівської селищної ради «Про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Рожнятівської селищної ради». (далі-Проєкт).

Проєкт розроблений відділом земельних ресурсів та  просторового планування  Рожнятівської селищної ради відповідно до вимог, встановлених Податковим кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», « Про оренду землі» та метою вдосконалення земельних відносин у сфері оренди землі шляхом встановлення економічно обґрунтованих, єдиних ставок орендної плати, диференціації ставок в залежності від цільового використання земельних ділянок.

З вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційній веб-сторінці Рожнятівської селищної ради – https://rozhnrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», підрозділі «Проєкти регуляторних актів», а також за адресою: смт. Рожнятів, вул.Шкільна, 1.

Зауваження та пропозицій до Проєкту приймаються в письмовому або електронному вигляді, із зазначенням адресанта, протягом одного календарного місяця з дня його опублікування, на адресу відділу земельних ресурсів та просторового планування Рожнятівської селищної ради, смт. Рожнятів, вул.Шкільна, 1, 77601, e-mail: zemrozh@ukr.net.

Відділ земельних ресурсів та просторового планування

Зображення за замовчуванням
administrator
Статті: 523

Залишити відповідь