Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення Рожнятівської селищної ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель с.Рівня»

Проєкт розроблений відділом земельних ресурсів та  просторового планування  Рожнятівської селищної ради відповідно до вимог, встановлених Податковим кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», « Про оцінку земель» та метою вдосконалення земельних відносин у сфері оренди землі шляхом  визначення ставок земельного податку, орендної плати тощо.

З вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційній веб-сторінці Рожнятівської селищної ради – https://rozhnrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», підрозділі «Проєкти регуляторних актів», а також за адресою: смт. Рожнятів, вул.Шкільна, 1.

Зауваження та пропозицій до Проєкту приймаються в письмовому або електронному вигляді, із зазначенням адресанта, протягом одного календарного місяця з дня його опублікування, на адресу відділу земельних ресурсів та просторового планування Рожнятівської селищної ради, смт. Рожнятів, вул.Шкільна, 1, 77601, e-mail: zemrozh@ukr.net.

Відділ земельних ресурсів та просторового планування

administrator
administrator
Статті: 1138