«Повідомлення КП Рожнятівської селищної ради про наміри зміни тарифів»

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» № 1070 від 10.12.2008 року, «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» №1010 від 26.07.2006 року, Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого  наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва  та житлово-комунального господарства  України від 05 червня 2018 року №130, Комунальне підприємство  Рожнятівської селищної ради» інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги послугу вивезення побутових відходів на рівні 10,0 грн. за одну особу з ПДВ для споживачів територіальної громади (із урахуванням податку на додану вартість)

Тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення розраховані  згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» №1010 від 26.07.2006 року

На сьогоднішній день діє тариф на послугу вивезення побутових відходів на рівні 6,5 грн. за одну особу з ПДВ для споживачів територіальної громади, який був встановлений для  жителів приватних та багатоквартирних будинків рішенням Рожнятівської  селищної ради від  24.12.2020 р. № 41 – 2/2020:

Необхідність  перегляду та встановлення тарифу на послугу вивезення побутових відходів зумовлене:

  • зростанням витрат на оплату праці – підвищення законодавчо встановленого розміру мінімальної зарплати до 6500 грн. ;
  • зростання тарифів на паливно-мастильні матеріали;
  • зростання вартості запчастин до автомобілів;

Виходячи з умов, в яких перебуває підприємство, а також враховуючи підвищення тарифів на енергоносії, зростання цін на матеріально-технічні ресурси, зміну рівня мінімальної заробітної плати, перегляд тарифу та приведення його до економічно обґрунтованого рівня, є об’єктивною необхідністю.

Перегляд тарифів на послуги Комунального підприємство Рожнятівської селищної ради забезпечить стабілізацію фінансового стану підприємства, підвищити рівень організації робіт у сфері вивезення твердих побутових відходів.

Загальний розмір та рівень підвищення тарифів на послуги вивезення побутових відходів за одну особу з ПДВ для споживачів територіальної громади наведено в таблиці:

Категорія споживачівЧинний  тариф  (грн.)Плановий тариф (грн.)
Жителі приватних та багатоквартирних будинків6,5010,0
Тариф  за одну особуз  ПДВ

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  приймаються впродовж 14 днів з дня публікації цього повідомлення виключно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 77600 смт. Рожнятів, пл.. Єдності, 15 КП Рожнятівської селищної ради або на електронну адресу: rkp_r_s-r@ukr.net

administrator
administrator
Статті: 1159