На службу в Збройні Сили України

16 лютого 2022 року з метою інформування безробітних про умови комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України проведено інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

 В заході взяв участь інструктор ІІ відділу комплектування та рекрутингу Калуського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки сержант Сергій Фанарь.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних районної філії Олександр Вовчук ознайомив учасників з метою та програмою семінару, надав інформацію про стан ринку праці регіону.

С. Фанарь надав інформацію про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та до резерву Збройних Сил України: про вимоги до претендентів на військову службу; процедуру відбору громадян; строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом; перелік основних загальних спеціальностей; пільги та гарантії для військовослужбовців за контрактом, грошове забезпечення, соціальний захист, а також презентував вакантні посади у військових частинах Збройних Сил України.

На закінчення О. Вовчук надав практичні поради, які можуть стати корисними в надзвичайних ситуаціях і під час війни.

Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на запитання.

Бажаючих служити запрошено на співбесіду.

Рожнятівська районна філія

Івано-Франківського обласного центру зайнятості

administrator
administrator
Статті: 1121