ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план території земельної ділянки для індивідуального садівництва у смт. Рожнятів Рожнятівської селищної ради Калуського району Івано-франківської області

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план смт. Рожнятів Рожнятівської селищної ради Калуського району, за межами населеного пункту, по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 1,5340 га, кадастровий номер 2624855100:04:001:0042, із земель для ведення особистого селянського господарства гр. Василинюк В.В. в урочищі «Мочар» в смт. Рожнятів для індивідуального садівництва.» Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Рожнятівська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «детальний план смт. Рожнятів Рожнятівської селищної ради Калуського району, за межами населеного пункту, по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 1,5340 га, кадастровий номер 2624855100:04:001:0042, із земель для ведення особистого селянського господарства гр. Василинюк В.В. в урочищі «Мочар» в смт. Рожнятів для індивідуального садівництва».

Замовник містобудівної документації: Рожнятівська селищна рада.

Розробник містобудівної документації: ПП « ОЛВІ Р»

Підстава для розроблення: Рішення сесії Рожнятівської селищної ради

від 29.09.2022 року №646-23/2022.

Основна мета розробки детального плану території: є обґрунтування розташування земельної ділянки для індивідуального садівництва у смт. Рожнятів.

Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки – 15340 м².

З техніко-економічними показниками проекту змін до детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Рожнятівській селищній раді за адресою: 77601 Калуський район, смт. Рожнятів, вул. Шкільна, 1 .

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації  розгляду  пропозицій:  Завідувач сектору містобудування та архітектури мельник Марія Ярославівна

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 15 грудня 2022 року по 16 січня 2023 року.

Громадські слухання відбудуться: 17 січня 2023 року о 10 год. 00 хв. за адресою:

77601 Калуський район, смт. Рожнятів, вул. Шкільна, 1  ІІ поверх (зал засідань селищної ради).

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

administrator
administrator
Статті: 1122