Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами КП «Рожнятівтеплосервіс» Рожнятівської селищної ради

Опис промислового об’єкта.

Комунальне підприємство «Рожнятівтеплосервіс» Рожнятівської селищної ради порушує клопотання про видачу дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами котельні.

Місце розташування об’єкта: 77600, Івано-Франківська обл., Калуський район, смт. Рожнятів, вул. Шевченка 7 Б.

Основним видом діяльності КП «Рожнятівтеплосервіс» Рожнятівської селищної ради є постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря (код КВЕД – 35.30)

Потужність виробництва складає – 0,329 МВт

Мета отримання дозволу на викиди – надання права експлуатувати об’єкт, з якого надходить в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів граничнодопустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в дозволі терміну.

На підприємстві КП «Рожнятівтеплосервіс» Рожнятівської селищної ради знаходиться один твердопаливний котел Мінськ-1.

Відповідно до ДСП 173-96  (додаток 4) котельні не класифікуються  і для них приймаємо найменший розмір СЗЗ -50 м. СЗЗ – витримана.

Найближча житлова забудова знаходиться за межами СЗЗ.

Відомості щодо видів та обсягів викидів забруднюючих речовин.

На території підприємства виявлено 1 стаціонарне джерело викидів. Неорганізованих джерел та джерел оснащених ГОУ не виявлено.

Відомості щодо видів та обсягів викидів забруднюючих речовин. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря відбуваються при спалюванні деревини в твердопаливному котлі.    Перелік речовин, які викидаються від джерела складає : оксиди азоту – 0,3201 т/рік, оксиди вуглецю – 0,484 т/рік, суспендовані тверді частинки – 0,344 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва для 3 групи згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 348 від 30.10.2014 року не надаються.

Перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин.

Перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин для 3 групи згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 348 від 30.10.2014 року не надаються не надаються.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Для твердопаливного котла  МІНСЬК-1

Суспендовані тверді частинки недиференційовані  за складом – 150 мг/м3

Оксид вуглецю – 0,7913 г/с

Оксиди азоту – 0,358 г/с

За додатковою інформацією звертатись до КП «Рожнятівтеплосервіс» Рожнятівської селищної ради за телефоном: тел./факс:+38(097) 2361583; е-mail: rtke@arte-fact.net

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо видачі дозволу на викиди для суб’єкта господарювання направляти протягом 30 календарних днів з дати публікації в Івано-Франківську обласну державну адміністрацію за адресою: 76015, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вул. Грушевського, буд. 21, e-mail: oda@if.gov.ua

administrator
administrator
Статті: 1122