Інформаційний семінар для працівників Комунального некомерційного підприємства «Рожнятівська багатопрофільна лікарня»

З метою надання допомоги вивільнюваним працівникам, інформування про соціальні гарантії та послуги служби зайнятості днями фахівці Рожнятівського управління Калуської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провели інформаційний семінар для працівників Комунального некомерційного підприємства «Рожнятівська багатопрофільна лікарня» на тему «Послуги, які надає служба зайнятості у разі вивільнення працівників».

Головною метою даного заходу було підвищення обізнаності учасників про соціальні послуги Державної служби зайнятості та надання роз’яснення правових аспектів вивільнення.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Галина Найко презентувала послуги служби зайнятості. Зокрема, детально розповіла про електронні сервіси та мобільні додатки, кар’єрний супровід, можливість отримати нову професію чи спеціальність, скориставшись ваучером на навчання для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.

Провідний консультант роботодавця Марія Зварич звернула увагу учасників семінару на актуальні вакансії, розповіла про основні джерела їх пошуку та можливість зареєструватись в службі зайнятості через портал «Дія». Також ознайомила з умовами призначення допомоги по безробіттю, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних.

administrator
administrator
Статті: 1159