ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування замовника: Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області.

Місцезнаходження замовника: 77600, Україна, Івано-Франківська область, смт. Рожнятів, вул. Шкільна, будинок 1.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 43917473.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі:  Дизельне паливо Код за Єдиним закупівельним словником: ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями,

UA-2023-07-14-003256-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 171 000,00 гривень ( сто сімдесят одна  тисяча гривень 00 коп.) з ПДВ.

Розрахунок очікуваної вартості товарів  методом порівняння ринкових цін.

Метод порівняння ринкових цін – це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових ( комерційних) пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі  Дизельне паливо Код за Єдиним закупівельним словником: ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти,  обумовлене аналізом по аналогічним закупівлях за попередній та поточний роки і на підставі моніторингу цін, наявних на веб-ресурсах: https://prozorro.gov.ua/, та на основі комерційних пропозицій  про вартість предмету закупівлі від постачальників.

Розмір бюджетного призначення: 171 000,00 гривень ( сто сімдесят одна тисяча  гривень  00 коп.) з ПДВ.

Розрахунок потреби у 2023 році підтверджений розрахунками, виходячи з основних виробничих показників:

  • фактичних видатків у 2023 році ;
  • забезпечення здійснення відповідних видатків з бюджету.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання – з дати укладання договору – по 31 грудня  2023 р.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено на підставі діючих на момент оголошення закупівлі:

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

Назва предмета закупівліДизельне паливо
Код ДК 021:201509130000-9: Нафта і дистиляти
Кількість поставки товаруДизельне палило – 3800 л.
Місце поставки товаруза адресою АЗС постачальника, в тому числі, шляхом використання облікових карток- талонів на пальне

Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником:

  1. Довідка в довільній формі про походження товару (зазначається торгівельна марка, відповідність ДСТУ, пропозиція щодо еквівалентів, товаровиробника, тощо)

Дозволяється введення в обіг і обіг палив, які ввозяться на митну територію України з держав – членів ЄС та інших держав (крім палива походженням з Російської Федерації та Республіки Білорусь та/або палива, власниками якого є юридичні особи, які зареєстровані на території Російської Федерації та Республіки Білорусь, або кінцевими бенефіціарами яких є Російська Федерація та Республіка Білорусь, фізичні та юридичні особи, стосовно яких застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України “Про санкції”) (п. 5 Технічного регламенту)

  • Якість палив повинна відповідати вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 р. № 927 (зі змінами від 17.05.2022)

Для вітчизняних виробників до припинення або скасування воєнного стану в Україні якість  дизельного палива – вимогам, наведеним у додатку 9 (Вимоги щодо характеристик дизельного палива за екологічним класом Євро3 і Євро4 на період воєнного стану) цього Технічного регламенту (надати копії чинних сертифікатів відповідності на товар, що пропонується).

  • Учасник повинен мати у користуванні або у власності АЗС (мережу АЗС) або партнерські заправні станції, які повинні бути розташовані  в межах Рожнятівської територіальної громади Івано-Франківської області (вимога застосовується для більш раціонального використання та економії нафтопродуктів); (надати довідку в довільній формі з переліком АЗС, які розташовані на даній території).
administrator
administrator
Статті: 1162