Шановні жителі Рожнятівської громади! Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України!

24 серпня 1991 року – визначна дата, яка увійшла в історію нашої держави золотою сторінкою. Нелегкими видались для українців ці роки, довелося йти важким шляхом. Незалежність – це найвища цінність кожної нації, а прапор, що вільно майорить на землі предків – символ державності.

Сьогодні 32-а річниця Незалежності України, але боротьба за неї триває і досі. Це свято стало можливим завдяки багатьом поколінням українців, які впродовж століть боролись за право жити та бути господарями на рідній землі. Нині Україна продовжує відстоювати свою свободу і незалежність, проливаючи кров найкращих синів і дочок у жорстокій війні з окупантом. Серед воїнів, що захищають рідну землю під синьо-жовтим стягом, є і наші земляки. Дякуємо кожному захиснику і захисниці, які стали на захист Батьківщини і дають гідну відсіч багато чисельному ворогу! Дякуємо Богу, що в нас є ЗСУ! Шануємо кожного та схиляємо голову перед пам’яттю усіх українських воїнів, волонтерів, мирних жителів, які своїм життям заплатили за нашу незалежність!

Незалежність – це перемагати разом! Ми з Вами зараз маємо бути міцними фізично та морально, мати тверду і непохитну віру в перемогу України! Тільки разом ми досягнемо миру і злагоди у нашому спільному домі! Бажаю всім здоров’я, злагоди, достатку, мирного неба, успіхів у всіх починаннях заради процвітання нашої держави!

З повагою голова Рожнятівської селищної ради Василь Рибчак

administrator
administrator
Статті: 1174