Лісогосподарські підприємства Прикарпаття готові реалізовувати дрова паливні для населення.

До опалювального сезону залишилося близько 6 тижнів. Тож подбайте про запас твердого палива для своїх осель завчасно. Для придбання дров потрібно звернутися до контори лісгоспу або лісництва та написати заяву, де вказати потрібний обсяг дров. До заяви додати копії паспорта та ідентифікаційного коду. Отримати рахунок на оплату з реквізитами підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми. Здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку, чи Приват 24. Після оплати звернутися з квитанцією про оплату повторно у лісництво для відвантаження деревини паливної.

Контактні дані осіб відповідальних за реалізацію дров паливних для населення та соціальної сфери на державних лісогосподарських підприємствах Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства

ПідприємствоВідповідальний за реалізацію дровТелефон
ДП «Брошнівський лісгосп»Янюк Андрій Анатолійович     Ціхун Оксана Василівна  050-372-94-90   097-686-93-12

Також можна придбати дрова онлайн в інтернет-магазині https://drovae.gov.ua/. Потрібно зайти на ресурс та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся. Вказати адресу доставки дров. Система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити.

administrator
administrator
Статті: 917

Залишити відповідь