Об’єкти підвищеної небезпеки відтепер ідентифікуватимуть через електронний реєстр

До відома суб’єктів господарювання, в яких тимчасово або постійно використовується, переробляється, виготовляється, транспортується, зберігається одна або кілька небезпечних речовин – починаючи з 7 жовтня 2023 року ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки (ОПН) буде проводитись виключно через Державний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки.

ОПН – об’єкт, який згідно з законом вважається таким, на якому є реальна загроза виникнення аварії та/або надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру.

Постановою Кабінету Міністрів України №690 від 7 липня 2023 року був затверджений Порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру ОПН.

Раніше складався паперовий варіант повідомлення, який подавався до ДСНС або його територіального органу. Відповідно ДСНС опрацьовував такі повідомлення та вів облік ОПН. Відтепер паперовий варіант повідомлень прийматись не буде.

Суб’єкт господарювання може подати відомості щодо ідентифікації ОПН через особистий кабінет Державного електронного реєстру.

administrator
administrator
Статті: 1159