Рожнятівські поліцейські провели інформаційну роботу з протидії насильству

Домашнє насильство – це порушення прав людини. Від протиправних дій або бездіяльності у формі фізичного, сексуального, психологічного чи економічного насильства постраждати може кожен: і дорослий, і дитина. Однак, на сьогодні є ефективний захист. Кривдника можуть притягнути до адміністративної, цивільно-правової та кримінальної відповідальності.

Начальник сектор превенції відділенні поліції №2 (смт. Рожнятів) майор поліції Євген Мацьків, дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Христина Бачкур, поліцейський офіцер громади капітан поліції Ярослав Савчин та інспектор ювенальної превенції капітан поліції Володимир Попович провели спільну зустріч з громадськістю та місцевою владою.

У заході взяли участь представники безоплатної правової допомоги «Рожнятівське б’юро та Перегінське б’юро правової допомоги» Калуського відділу надання безоплатної правової допомоги Ілона Понайда та Ольга Матіїв. Також, до зустрічі долучились начальник служби у справах дітей Рожнятівської ТГ і Перегінської ТГ Оксана Гаєвська і Христина Кулик.

На зустрічі поліцейські з присутніми обговорили основні ознаки насильства та методи протидії, а також поговорили про відповідальність, яку несуть особи, що вчинили домашнє насильство та насильство за ознакою статі.

На жаль, людям, які зазнали насильницькі дії над собою, важко наважитися на те, щоб звернутися за допомогою через страх відчути осуд.

Проте, отримати вчасно допомогу є надзвичайно важливо!

administrator
administrator
Статті: 1159