НЕ ВТРАЧАЄМО ЧАСУ, ЗБЕРЕЖЕМО ТА ЗАХИСТИМО ДОВКІЛЛЯ РАЗОМ!

ЕкоЗагроза – офіційний інформаційний ресурс та мобільний додаток Міндовкілля, які дозволяють не лише перевіряти якість повітря та рівень радіаційного забруднення, але й повідомляти про екологічні злочини проти довкілля. ЕкоЗагроза стимулює громадську активність та виявлення екологічних проблем, сприяючи активній громадянській участі у вирішенні екологічних проблем, що виникають в умовах збройної агресії рф.

Кожен громадянин України, який став свідком фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації може подати електронне звернення та долучитися до відновлення та збереження довкілля у застосунку Еко-Загроза.

 Алгоритм дій подання звернення:

 -за посиланням  ecozagroza.gov.ua або завантаживши мобільний додаток необхідно увійти на сайт підтвердивши особу (пройти верифікацію) . Заявник проходить обов’язкову процедуру електронної ідентифікації та автентифікації  . Анонімні звернення не розглядаються!

– Повернутися до рубрики «Повідомити» на верхній горизонтальній навігаційній панелі.

– Заповнити заявку,  вказавши категорію екологічного впливу (повітря, ліс, вода, земля, надра, ПЗФ), його місцезнаходження (додати локацію, фото або відео), детально описати ситуацію, яка склалася.  

-Відправити данні.

– Результатами розгляду звернення будуть відображатися у застосунку ЕкоЗагроза в «Особистому кабінеті».

Разом відновимо та збережемо багатство подароване нам Природою!

Посилання на відеоінструкцію

administrator
administrator
Статті: 1122