Оголошення про громадські слухання щодо оприлюднення рішення про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Рожнятівської територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення Рожнятівської селищної ради «Про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Рожнятівської територіальної громади». (далі-Проєкт).

          Проєкт розроблений фінансовим відділом Рожнятівської селищної ради відповідно до вимог, встановлених Податковим кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі» та метою вдосконалення земельних відносин у сфері оренди землі шляхом встановлення економічно обґрунтованих, єдиних ставок орендної плати, диференціації ставок в залежності від цільового використання земельних ділянок.

          З вказаним проєктом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційній Веб-сторінці Рожнятівської селищної ради – https://rozhnrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», підрозділі «Проєкти регуляторних актів», а також за адресою: смт. Рожнятів, вул.Шкільна,1, Фінансовий відділ Рожнятівської селищної ради.

  Зауваження та пропозицій до Проєкту приймаються в письмовому або електронному вигляді, із зазначенням адресанта, протягом одного календарного місяця з дня його опублікування, на адресу фінансового відділу  Рожнятівської селищної ради, смт. Рожнятів, вул.Шкільна, 1, 77601, e-mail: fu02314010@ukr.net

 З метою проведення публічних слухань та залучення  громадськості по обговоренню  проєкту нормативно-правового акту  09 квітня   2024 року о 14,00 год. в залі  засідань Рожнятівської селищної  ради на засіданні виконавчого комітету  Рожнятівської селищної ради відбудуться громадські слухання  по обговоренню проєкту рішення.

         На громадські слухання запрошуються:

– громадськість Рожнятівської селищної  територіальної громади;

– члени виконавчого комітету;

– представники засобів масової інформації;

– депутати селищної ради;

– представники громадських організацій.

Контактна особа начальник фінансового відділу  Ростислав Баричка.

Тел.0993723376

 

administrator
administrator
Статті: 1122

Залишити відповідь