Подяка за не байдужість.

В цей нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все ж таки є.

Впродовж двох днів на Рожнятівщині працювала виїзна група працівників Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ» та видавали людям, старшим 60 років, які мають відповідні медичні показання, набори засобів гігієни. Це виявилася вкрай кропітка праця, яка вимагала від працівників відповідальності, професійності та емоційної напруги. Але результат того вартий, адже вдячні слова та посмішки родичів, що отримували пакунки, знімали втому та напругу, дарували віру, що праця немарна.

 Велика родино Карітас – Івано-Франківськ, Ви піклуєтесь про людей, які потребують особливої уваги, допомоги. Дякуємо за турботу, доброту ваших сердець, небайдужість, за те, що Ви не стоїте осторонь від проблем кожної людини! Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Дуже приємно співпрацювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я тих, хто потребує допомоги.

Хочеться ще раз щиро подякувати за вашу підтримку та за ваші щирі і чуйні серця. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я і миру!

Ще раз дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Вдачна громада Рожнятівщини

administrator
administrator
Статті: 1122

Залишити відповідь