Оголошення про громадські слухання щодо оприлюднення рішення про затвердження платних послуг Трудового архіву Рожнятівської селищної ради

          Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення Рожнятівської селищної ради ’’Про затвердження платних послуг Трудового архіву Рожнятівської селищної ради’’.   (далі-Проєкт).

          Проєкт розроблений Трудовим архівом  Рожнятівської селищної ради відповідно до підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до статті 190 Господарського кодексу України, статті 11 Закону України «Про ціни та ціноутворення», статті 35 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.1998 № 639 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів» (зі змінами), з метою встановлення тарифів (цін) на платні послуги.

          З вказаним проєктом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційній Веб-сторінці Рожнятівської селищної ради – https://rozhnrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», підрозділі «Проєкти регуляторних актів», а також за адресою: смт. Рожнятів, вул.Шкільна,1, Трудовий аорхів Рожнятівської селищної ради.

          Зауваження та пропозицій до Проєкту приймаються в письмовому або електронному вигляді, із зазначенням адресанта, протягом одного календарного місяця з дня його опублікування, на адресу Трудового архіву Рожнятівської селищної ради, смт. Рожнятів, вул.Шкільна, 1, 77601, e-mail: tarhrozhn@ukr.net

Контактна особа головний спеціаліст-архвіст Тетяна Долинська

Тел.0972590681

administrator
administrator
Статті: 1143