ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план території земельної   ділянки   для   розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в урочищі «Дуброва» у с. Верхній Струтинь Рожнятівської селищної ради Калуського району Івано -франківської області

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план смт. Рожнятів Рожнятівської селищної ради Калуського району, за межами населеного пункту, по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 2,00 га, кадастровий номер 2624880901:01:004:0007, із земель для ведення особистого селянського господарства гр. Мацьків І.В. в урочищі «Дуброва» в с. Верхній Струтинь для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Рожнятівська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «детальний план с. Верхній Струтинь Рожнятівської селищної ради Калуського району, за межами населеного пункту, по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 2,00 га, кадастровий номер 2624880901:01:004:0007, із земель для ведення особистого селянського господарства гр. Мацьків І.В. в урочищі «Дуброва» в с. Верхній Струтинь для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

Замовник містобудівної документації: Рожнятівська селищна рада.

Розробник містобудівної документації: ФОП Віктор Рак

Підстава для розроблення: Рішення сесії Рожнятівської селищної ради

від 23.11.2023 року №980-34/2023.

Основна мета розробки детального плану території: є обґрунтування розташування земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості у с. Верхній Струтинь.

Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки – 20000 м².

З техніко-економічними показниками проекту змін до детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Рожнятівській селищній раді за адресою: 77601 Калуський район, смт. Рожнятів, вул. Шкільна, 1 .

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації  розгляду  пропозицій:  Завідувач сектору містобудування та архітектури мельник Марія Ярославівна

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 25червня 2024 року по 26 липня 2024 року.

Громадські слухання відбудуться:29 липня 2024 року о 10 год. 00 хв. за адресою:

77601 Калуський район, с. Верзній Струтинь, вул. Січових Стрільців, 53 (адміністративне приміщення).

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

administrator
administrator
Статті: 1174

Залишити відповідь