Медицина
Медичну допомогу в Рожнятівській територіальній громаді надають комунальні некомерційні підприємства селищної ради «Рожнятівська багатопрофільна лікарня» та «Центр первинної медичної допомоги» на основі укладених угод з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).
В КНП «Рожнятівська багатопрофільна лікарня» станом на 01.01.2025 року розгорнуто 215 стаціонарних ліжок. У закладі працює 10 профільних відділень та поліклінічне відділення, в якому розгорнуто 4 ліжка денного стаціонару. В КНП «Рожнятівська БПЛ» працює 355 працівників, із них медичну допомогу надають 81 лікарів, 151 медичних сестер, 73 молодших медичних сестер, а також 50 осіб технічного персоналу. У 2024 році з НСЗУ було укладено договори на 16 пакетів медичних послуг.
КНП «Центр первинної медичної допомоги» Рожнятівської селищної ради у своїй структурі налічує 10 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини та 24 фельдшерсько-акушерських пункти. Центр первинної медичної допомоги обслуговує населення чотирьох територіальних громад: Рожнятівської, Перегінської, Дубівської та Спаської. Первинна медична допомога в Рожнятівській територіальній громаді надається в 5 амбулаторіях ЗПСМ та 5 ФАПах.
На даний час в КНП «ЦПМД» працює 38 лікарів та 80 медичних сестер, з них 19 сімейних лікарів, 9 терапевтів та 10 педіатрів на території обслуговування КНП «ЦПМД» в Рожнятівській територіальній громаді. Укладено 51358 декларацій з пацієнтами, з них - 25847 декларацій укладено з лікарями Рожнятівської територіальної громади.